výpočetní technika

Úvod Intro Výpočetní technika

eifelstudio - webdesignVývoj výpočetní techniky je neudržitelný a tak již při koupi nového produktu ztrácíte část vložených nákladů. Pokud máte zejména kancelářské potřeby, umíme Vám nabídnou kvalitní a výkonné repasované sestavy známých výrobců za zlomek původní ceny, při zachování plné dvouleté záruky.

Repasované počítačové sestavy

Za velice přijatelných cenových podmínek nabízíme certifikované repasované počítačové sestavy známých výrobců. Za ceny licence nového operačního systému tak získáte výkonný počítač pro Vaší potřebu, operační systém, plnou 2 letou záruku, nutnou kabeláž a instalaci operačního systému včetně zahoření.

Aktuální nabídka repasovaných sestav

Prodej výpočetní techniky, notebooků

Pro náročnější nabízíme prodej kompletního sortimentu výpočetní techniky, stavbu počítačových sestav, prodeje notebooků a další spotřební elektroniky. Pokud chcete ušetřit, zajistit si komfortní služby při reklamačním řízení nebo bezstarostně nakupovat, ozvěte se nám.

Prodej spotřebního materiálu do tiskáren

Díky našim partnerům Vám můžeme poskytnout alternativní náplně do tiskáren (tonery, cartridge) a to za samozřejmě nižší ceny, než originální a při zachování stejné kvality, se zvýšeným objemem náplně mnohdy až o dvojnásobek. Pokud Vás tato nabídka zaujala, napište nám typ Vaší tiskárny, zašleme Vám zpět cenovou nabídku.

Servis výpočetní techniky

Zdá se Vám Váš počítač či notebook pomalý? Vypíná se nebo vykazuje jinou nefunkčnost? Přineste nám ho nebo nám zavolejte, postaráme se o nápravu, doporučíme Vám vhodné řešení, poradíme jak předejít podobným problémům a Vy jej budete moci dále spokojeně užívat.