tvorba www stránek

Úvod Intro Tvorba www stránek

eifelstudio - webdesign

Zamýšlíte se nad internetovou prezentací společnosti? Chcete navýšit zájem svých zákazníků? Svěřte nám svou vizi a my se postaráme o její realizaci v podobě kvalitních webových stránek.

To vše za rozumné peníze, s důrazem na poměr cena/výkon a se zcela transparentním přístupem. Webové stránky si u nás pořídí stejně dobře drobný živnostník, jako menší společnost i velké instituce.

Umíme Vám nabídnou široké portfolio služeb i možností

Potřebujete jednoduchou "webovou vizitku", pomocí které Váš klient získá základní informace?

Jednoduchou statickou prezentací Váš klient ve stručné formě získá základní kontaktní údaje o Vaší společnosti a souhrnu nabízených služeb.

Cena takových prezentací se u nás pohybuje již od 999 Kč (Nejsme plátci DPH) a společně s registrací do katalogů může poskytnout rozumný odrazový můstek pro Vaše podnikání. K tomuto řešení se nabízí náš hostingový plán Easy, který plně dostačuje účelu.

Potřebujete rozsáhlejší webový portál s redakčním systémem?

Pokud chcete s obsahem pracovat, dynamicky jej měnit a mít Vaší prezentaci plně pod kontrolou, je pro Vás redakční systém (co je to?) nezbytný. Možnosti funkcionality jsou velmi rozsáhlé a proto si můžete modulárně volit dle Vaší aktuální či budoucí potřeby:

  • fotogalerie s administrací
  • animace titulní strany a jiné další dynamické prvky (AJAX)
  • newsletter systém - systém zasílání novinek
  • objednávkové/poptávkové a jiné formuláře
  • rezervační systém (sportoviště, akce)
  • systém pro realitní a cestovní kanceláře
  • systém pro autobazary
  • internetový obchod / e-shop
  • napojení na sociální sítě - Facebook, Twitter
  • ad.

Cena takového řešení je mírně vyšší oproti běžné statické formě, ale náklady se vrací možností svévolné úpravy obsahy a odpadávající nutnosti placeného zásahu odborníka. Webové prezentace s redakčním systémem jsou u nás k mání již od 1.999 Kč (Nejsme plátci DPH) a společně doporučujeme hostingový plán Medium, který je plně dostačující pro běh systém. V případě rozsáhlosti portálu a náročnosti na prostor poté hostingový plán Premium.

Jak začít?

Tempem lusknutí prstu Vám bohužel kvalitní službu poskytnout neumíme, proto se pečlivě podívejte na ukázky naší předešlé tvorby. Nejenom, že pro Vás mohou být předešlé realizace inspirací, ale určitě Vám napoví více o našich zkušenostech a možnostech.
Obětujte nutné minimum času prostudováním námi nabízených služeb a sami si upřesněte, co v nejbližší budoucnosti potřebujete. Ujasníte si tak myšlenky a vzájemná domluva bude mnohem rychlejší a efektivnější pro obě strany.
Neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky či navštívit osobně, abychom probrali bližší detaily a Vaší konkrétní představu.