novinky

Úvod Aktuality
Novinky

Vážení klienti, omlouváme se, ale v období 7.9. - 17.9.2011 čerpáme řádnou letní dovolenou a nebude proto k zastižení telefonicky, ani v rámci e-mailové komunikace. Děkujeme za pochopení a omlouváme za případné nepříjemnosti s tímto spojené.

 
Novinky

Po relativně krátké době po přesunu do posledních prostor Nad Dvorem jsem dlouho neváhali a od 2.5. jsme k nalezení přímo v centru Karlových Varů, na třídě T.G.M. 31.

 
Akce

Již dnes se koná v Karlových Varech přednáška WUG. Více informací na webu WUGu.

 
Novinky

Nově nás v Karlových Varech najdete o několik set metrů dále - Nad Dvorem 804/1 (Sachrův Dvůr), v prostorách prodejny mobilních telefonů MOBS.

 
Novinky

Vážení přátelé, obchodní partneři, přijměte od nás přání klidných svátečních dní a v novém roce ať jste plni zdraví a elánu.Pour féliciter 2011

 
Akce

Poslední šance pro nákup Vašich vánočních dárků z oblasti výpočetní techniky se nevyhnutelně přiblížila. Při objednávce do dnešního podvečera Vám ještě u skladových položek můžeme vyjít vstříc - platí i pro repasované sestavy.

 
Novinky

Již 1.5. následujícího roku vyprší ČR sedmiletá přechodná doba a otevře se tak plně německý i rakouský trhu pro podnikatele z naší vlasti. Je tedy nejvyšší čas zamýšlet se nad překladem svých webů se záměrem oslovit i zahraniční klientelu. V současné době kromě standardních překladů můžeme poskytnout robotické, které uspoří velkou část nákladů a udělá obsáhlý kus práce za plnohodnotného překladatele, který může provést pouhou korekci.

 
Novinky
Po delší odmlce přinášíme kompletně přepracovanou webovou prezentaci. Pevně věříme, že se v ní budete snadno orientovat a naleznete právě ty informace, které požadujete. V aktuální chvíli, prosíme, omluvte případné krátkodobé výpadky způsobené laděním finální podoby webu či funkčních částí.